| Pepyo a întrebat:

Daca fac 30-40-50 de abdomene pe zi in cat tipm o sa scap de burta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ce legatura are una cu alta? grasimea o arde metabolismul prin cardio nu abdomene = probleme cu coloana plus o alimentatie saraca in calorii dar bogata in proteine, carbo, grasimi low

| Pepyo explică (pentru RAY):

Daca fac asta in fiecare zi o sa slabesc?

| RAY a răspuns (pentru Pepyo):

Daca imi urmezi sfaturile da, o dieta de 1000 de calorii cardio plus culturism da

| xerxes1 a răspuns:

Cam in 30 de ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu o sa scapi, poate doar ca o sa iti creasca putin din moment ce iti antrenezi muschii si o sa se umfle putin... Cam atat. Nu poti slabi doar intr-o anumita zona. Ori slabesti peste tot, ori nu mai slabesti.

| RyanRo a răspuns:

Salut! Eu iti recomand sa faci sport si sa ti o dieta buna.
Iar rezultatele vor aparea pe parcurs cam in trei saptamani, dar sa continui sportul si dupa ce ai vazut rezultatele bune.