| peachyxx a întrebat:

Cum pot sa scap de tenul gras, cosuri, puncte negre?

2 răspunsuri:
| FaraNumePls a răspuns:

Am aceași problema sad
Dar totuși eu folosesc pentru coșuri o soluție din farmacie, am ales una random și își face efectul. Oricum sa scapi de cosuri 100% pentru vecie nu se poate pentru că așa ai tu tenul (și eu la fel). Cu punctele negre - poți sa fierbi puțină apă într-o cratiță și să pui capul deasupra apei și să pui un prosop pe cap. Aburii o să se ridice și o sa îți deschidă porii dar o să te scape și de niste punte negre.
Iar faza cu tenul gras - există tot felul de săpunuri speciale pentru fata și nu sunt scumpe. Poți să folosești din acelea. O firma anume nu stiu sa îți zic. Un An Nou fericit

| anamatey a răspuns:

Cu masti de fata si creme