| blondutzata a întrebat:

Cum sa scap de semnele de pe fata ajutor va rog? fara machiaj funda +vot nu stiu ce sa ma fac si fara operatii

6 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Dacă te referi la semnele lăsate de coșuri/acnee, aplică în fiecare dimineață pe zonele afectate tinctură de propolis, cu ajutorul unui bețișor pentru curățarea urechilor.
Baftă!

| Négatif a răspuns:

Încearcă ''Cutaden'' este foarte bun, îl folosesc şi eu. Sau ''Clear'' de la Avon. Amândouă sunt excelente!
Succes.

| VeronicaLL a răspuns:

Daca ai semne serioase (ca niste cicatrici) eu nu stiu pe cineva sa fii reusit cu creme sau tratamente naturiste. Cunosc insa o fata care avea obrajii plini de semne (gauri in piele lasate de acnee ) si a urmat un tratament la un salon cosmetic (nu stiu sa-ti spun care) cu laser si sincer...era de nerecunoscut. Foarte schimbata si tenul se refacea perfect. Nu-ti fie teama si cere sfatul unui specialist. Cel putin mergi la un consult (nu costa mult si nici nu doare). Succes!

| diafigo a răspuns:

Mergi la un dermatolog, ai nevoie de un diagnostic. In functie de acesta vei primi si tratamentul potrivit. Eu te pot ajuta doar sa te invat sa le ascunzi prin machiaj dar sigur e nevoie de mai mult. Bafta

| AcelasiOm12 a răspuns:

Daca tot ziceai in intrebarea anterioara ca si-a dat cu "sperma " ca sa isi faca ochii verzi (doamne ce minte ) de ce nu ti.o intinzi pe fata (stii la ce ma refer )... poate va merge laughing =)

| NoChanceForUs a răspuns (pentru AcelasiOm12):

Nici eu nu m-aș fi exprimat mai bine.