| aannoonniimm098 a întrebat:

Cum sa scap de cosuri de pe spate, sani, fund. si de parul de pe spate, dintre tate, burta si din fund. cum imi schimb forma unghilor de la picioare dar si maini. si mustata si ce ingrasa...

2 răspunsuri:
| motan444 a răspuns:

rolling on the floor am dat peste yeti intrebarea ta suna urat daca o fi reala sau nu iti sugerez in loc de par sa scrii pilozitate in loc de fund fese
Cam asa ar trebui sa te exprimi
salll TPU am o problema cu piloitatea si cu cosurile am nevoie de ajutor nu stiu cum sa scap de pilozitatea excesiva de pe burtica spate si intre fese bla bla bla...

| aannoonniimm098 explică (pentru motan444):

Bine sti poate soramea are o problema laughing)) destept esti