| TheFeeye a întrebat:

Cum sa slabesc din grasimea de pe coapse si si fese? oroce exercitii si diete, asta in 2 saptamani
funda

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Masaj anticelulitic mult, miscare cu zonele respective infasurate in folie pentru a transpira intens, dar in 2 saptamani nu stiu cat se duce, depinde si cat ai pus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sex

| Kyrie a răspuns:

In 2 saptamani nu ai cum, poate in cativa ani laughing))))))))

Nu ai personalitate de sportiv/a, nu ai de ales decat sa-ti iei inima in dinti si sa alergi mult, daca nu transpiri tot degeaba, si nu mai manca de nu stiu cate ori pe zi si toate prostiile de carnuri, mananca mai mult salate si mai rar, cam de 2 sau 3 ori pe zi

| TheFeeye explică (pentru Kyrie):

Pai eu fac dansuri dar acum ca am luat o pauza si am mancat m-am cam ingrasat

| Kyrie a răspuns (pentru TheFeeye):

Cred ca o pauza la tine inseamna cativa ani, ma insel?
Nu ai cum sa te ingrasi asa de repede de asemenea, si daca nu te tii de un jogging de 1 ora pe zi si mananci putin pe zi nu o sa ai nici un rezultatwinking

| TheFeeye explică (pentru Kyrie):

De fapt o luna :/
Cand un om spune ca se ingrasa nu inseamna neaparat ca a devenit obez, pana la urma se poate ingrasa 1-2 kg intr-o luna, nu?

| 7Azaky a răspuns:

In doua saptamani nu o sa ai cine stie ce rezultate! Si nu prea ai cum sa slabesti doar din coapse si fese (cand slabesti, slabesti din tot corpu)!
Dar ai putea sa incerci sa faci jogging si sa ti o dieta... poti sa faci si diverse miscari (chiar si in casa) intra pe passion4profession.com big grin! Si o sa gasesti pe acolo exercitii!
Multa bafta!:*>big grin

| criss_2781 a răspuns:

Pai in primul rand alearga prin parc, nu foarte mult... 30 min in fiecare zi(seara ar fi mai bine pentru ca arzi grasimile depuse ) poti sa iesi afara ..sa te joci diferite jocuri (cele ale copilariei : leapsa, fotbal, volei, ratele si vanatorii etc ) mananca mai putin seara si mergi pe jos :*:*:*