Întrebare recomandată | hehexdd a întrebat:

Cum sa te imbraci bine cu bani putini, daca esti barbat?

Răspuns Câştigător
| katalina2 a răspuns:

Mie bine mi se pare sa te imbraci simplu..si pentru asta nu trebuie bani multi..depinde acum si in ce situatie te afli,insa asa in viata de zi cu zi,eu zic ca o pereche de pantaloni simpli,dar simpli,nu cu rupturi si asa, si sus un tricou, in picioare tenisi,adidasi, sau ce iti place tie. Nu stiu cum sa ma exprim, dar la mine imbracat bine, inseamna imbracat serios, simplu. Nu stiu ce varsta ai dar cred ca pentru orice varsta sfatul meu e potrivit.

11 răspunsuri:
| Sociopat a răspuns:

Blugi si ticou alb.Acu cateva zile am cumparat 6 tricouri albe.Ma simteam ca-n paradis.Acu am 11.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu iti cumperi prosti de care nu ai nevoie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa fii tu, chiar si cu cele mai rasiste si simple haine nu poti sa iti acoperi non-eul

| PeFuga a răspuns:

Haine simple care merg combinate intre ele tot timpul (2 perechi de blugi pot fi suficienti), tricouri albe sau colorate si un hanorac cred ca iti ajung pana la toamna. Nu te chinu sa dai bani pe haine si papuci de firma, chiar nu merita efortul daca nu iti permiti!
Ca sa iesi mai ieftin, poti incerca sa vanezi promotiile din magazine, sa vezi ce mai e prin sh-uri si eventual sa cumperi de pe net. Exista grupuri pe facebook in care se scot la vanzare sau la licitatie haine noi sau in stare buna la preturi mult mai mici decat la magazine.

| DanielPH a răspuns:

Second Hand vorba lui Lucian...

| FOTOmodel99 a răspuns:

Daca esti barbat este si mai simplu, evita magazinele scumpe..sunt mii de magazine ieftine dar depinde si e varsta...deci ce varsta ai?

| ManiaculTau a răspuns:

Mergi la targurile de haine din orasul tau

| IAmNobody a răspuns:

Depinde de fizicul tau. Daca esti un barbat bine, ai muschi si iti place sa ii arati, un maieu alb cu o pereche de jeansi largi sus la fese si mulati la picior. Adica niste jeansi pana. In picioare tenisi sau adidasi. Nu culori saritoare. Freza foarte simpla. Putin ridicata in sus daca ai parul mare, nu excesiv. Si tada, arati super doar cu un maieu de 20 de lei si niste blugi de 70/80 de lei. Pentru ca cei de la 50 de lei, 40, la barbati, nu sunt buni. Crede-ma. La fete mai gasesti asa. da nici aia. Sau un tricou alb, nu neaparat maieu.

| andreeaadr12 a răspuns:

Parerea mea este ca mai bine strangi bani si iti iei un lucru de calitate decat mai multe carpe care se vor deteriora rapid happy