| dogiiid a întrebat:

Cine te iubeste cu adevarat asa cum se spune, te iubeste chiar si daca esti urat si ai dintii urati, chiar si daca nu ai casa, masina si bani? Chiar si daca nu te imbraci de firma sau nu esti la moda cu trendurile

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Omule atracția fizica nu exista dacă ești urat, alea sunt povesti idealiste unde asa zis suflet contează, aspectul fizic este cel mai important test, nu îmi spune ca tu ai sta cu o urata

| Nirvanaaa a răspuns:

Da, te iubește și fără sa ai casa, mașina și bani sau haine de firma.
Cât despre dinți ăia au o rezolvare.

| 1997onur a răspuns:

Ce ai frate ce se intampla cu tine ia spune ce ai pe inima si suflet ma jur pe dumnezeu ca am sa fiu sincer cu tine pana la capat si te ascult cu toata inima.

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Nu, nu trebuie sa ai multi bani neaparat sau sa ai haine de firma, dar nu, nu poti iubi pe cineva care este urat sau care are dintii urati!

| RAY a răspuns (pentru FilosofulDepresiv2022):

Corect,astea sunt rahaturi platonica, de asta se si numește iubire platonica, oameni vor sa simtă ceva, ceva de bine, nu stai cu cineva doar sa fie cu tine, e normal sa vrei pe cineva plăcut ție