| jolie a întrebat:

Cum scap de punctele negre? NATURAL daca se poate.va rog un sfat

Răspuns Câştigător
| camelia1812 a răspuns:

Pai poti sa-ti faci tot felul de masti simple.si la indemana oricui...de ex. taie o bucata de portocala si stoarce-o. apoi o intinzi pe toata fata, in special pe nas si barbie, si astepti cca 10-15 min apoi te clatesti cu apa caldutawinking daca faci asta macar o data pe saptamana o sa ai o fata mult mai curata... apoi pentru mai multe idei scrie pe google:masti naturiste pentru puncte negre.sigur vei gasi ceva

4 răspunsuri:
| Black_Cherry a răspuns:

Am incercat si eu dea remedii naturale ca sa scap de puncte negre straight face si nimic. cel mai bine e sa te duci la salon sa ti le scoata sau vezi ca a aparut acum la avon o masca pentru eliminarea punctelor negre

| miauu a răspuns:

Ulei de masline= zahar brun
bicarbonat(freci fata)
tarate
ulei de masline

| lost.in.rain a răspuns:

1. Skinoren gel - actioneaza impotriva cosurilor si a punctelor negre.
2. Masti peeling.
3. Te speli pe fata cu un amestec de malai sau tarate de grau si bicarbonat.

| Rioko a răspuns:

Tocmai am citit intr-o revista de la BRAVO girl un anuns in care explica de ce este bun Clean & Clear si cica te scapa de punctele negre si cosuri din prima zi eu o sa incerc in cel mai scurt timp si daca are rezultate iti spun happy