| Costica32 a întrebat:

Cum scap de punctele negre depe fata? Ceva natural sau daca nu atunci crema ceva da nu prosti happy Multumesc big grin

4 răspunsuri:
| sayWhaaat a răspuns:

Eu am incercat atat rahaturile naturale postate pe net, cat si cremele din farmacii, punctele erau adanci si nu a functionat.
A trebuit sa mi le scoata cineva "manual" de-a lungul unui an, pentru ca erau cateva si durea ingrozitor.
Partea buna este ca metoda e eficienta si scapi garantat de ele, partea nasoala e ca iti lasa semne si daca ai de gand sa iesi prin lume nu o sa te simti prea confortabil.

| mihaelaalol a răspuns:

Incearca:
-plicuri de argila de la aslavital
-crema de la avon(era pe albastru mi se pare)
-sau mai era un gel de curatare prin supermarket-uri
sper ca te-am ajutat!big grin