| Bbyw a întrebat:

Buna :* stie cineva cum sa scap de punctele negre de pe nas? laughing ceva natural.

4 răspunsuri:
| madamme a răspuns:

Gomaj cu malai si apoi te speli cu sapun antibacterian

| DefulChitros a răspuns:

Pune un pic de pasta de dinti dupa ce tai spalat bine si lasa pana a doua zi si vor disparea dar merg si la cosuri dar la cosuri le micsoreaza nu la face sa dispare.
FUNDA! happy

| cosmicosminik a răspuns:

Fa'ti infuzie cu ceai si pe urma fa'ti un gomaj cu cafea si putin sapun lichid. dupa ce ai stat sub ceai ia pasta si aplic'o pe lucurile unde ti'au iesit punctele negre.stai o ora/jumate de ora si clateste o sa iti faca si fata fina