| bleakk a întrebat:

Cum se aplica uleiul de masline pe corp cand vrei sa te bronzezi?(pot sa ung vata cu ulei de masline si sa aplic pe corp?) sau

2 răspunsuri:
| Diiaanna a răspuns:

Cum aplici orice ulei de plaja. Poti sa il pui intr-un recipient cu pulverizator dar merge mai greu sau pur si simplu iti pui in mana si te dai.

| AndreeaDiana9999 a răspuns:

Nu conteaza. dar dupa parerea mea ar fi mai sigur ca sa il aplici cu mainile si in timp ce il aplici masezi putin pielea sa intre cat mai bine in piele.