| GabrielaS13 a întrebat:

Cum se aplica uleiul de ricin pe unghii? Si cam cat timp ar trebui sa tin tratamentul asta cu ulei de ricin pentru cresterea mai rapida a unghiilor?

3 răspunsuri:
| Kasia a răspuns:

Il aplici pur si simplu pe unghie.sau incalzesti uleiul respectiv si apoi tii degetele in recipientul in care l-ai incalzit.
poti sta cat de mult poti cu el pe unghii ca nu are ce rau sa-ti faca. minim o jumate de ora. minim am spus.

| SaschaM a răspuns:

Se pun asa des intrebari d-astea legate de cresterea unghiilor incat mi-e si lene sa mai dau vreo completare. Iti las doar link-ul http://mypsychonails.blogspot.ro/......ls-so.html

P.S. Butonul ala de search din dreapta nu e pus degeaba acolo;)

| andreea9701 a răspuns:

Poti folosi un pensula de la vreo oja. Trebuie sa il tii vreo 2 ore