| xgeanina a întrebat:

Cum se fac suvitele acelea cu folie de aluminiu? happy Fundaa

Răspuns Câştigător
| R0CA19 a răspuns:

Lasi parul pe care vrei sa il vopsesti deasupra foliei de aluminiu [pe care o pui pe par] si o prinzi cu ceva sa stea, apoi dai cu vopsea si o lasi sa se imprime pe par [vezi cat scrie pe cutie dar in general e vreo juma de ora] apoi speli doar parul vopsit pentru a nu se intinde si pe parul pe care vrei sa-l lasi natural. funda? big grin

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=GCIoiOZpxas asa.

| TrooololololololoJR a răspuns:

Cu stil