| anonim_4396 a întrebat:

Ce se intampla daca inghiti folie de aluminiu?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cateva ore / zile vei avea mai mult aluminiu in organism.
Poti scapa mai repede, daca iei sare amara (de la farmacie), 1-2 linguri, cu un pahar de apa statuta, de temperatura camerei.winking

| Loly a răspuns:

Stai linistit, o sa o scoti prin partea cealalta, la wc. Nu se intampla nimic.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Trăiesti mai mult, incearcă, si spune ne si nouă.

| iDarkness a răspuns:

Salutare!

Stai liniștit, nu vei pății nimic.