| Andreewa a întrebat:

Cum se folosește aplicația?,, AliExpress"?

3 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

E un site de cumparaturi gen okazii la noi. Iti faci in cont si cumperi ce doresti iar plata o faci cu cardul.

Gasesti pe google destule informatii
http://bfy.tw/DCwz

| Zdog a răspuns:

E ceva gen Ebay sau Amazon, comanzi si platesti cu cardul iar comanda vine in maxim 30 zile.Multa lume zice ca este un site cat de cat sigur ( nu se dau tepe ) dar iti recomand sa cumperi numai de la vanzatori care au calificative de la 80% in sus.
PS 90% din produsele de pe site vin din China asa ca ai grija ca sunt si multe fake-uri pe site.
Toate cele bune happy

| Victoria009 a răspuns:

Iti faci un cont, comanzi orice in afara de alimente.