| parishiltonbia a întrebat:

Cum se foloseste gelul anti-cosuri? Am unul de la Avon, dar nu stiu daca sa il folosesc zilnic sau doar cand imi apar cosuri.

Răspuns Câştigător
| M3lania a răspuns:

Tu vorbesti despre lotiunea tonica de la Avon http://www.avon-shop.ro/......3181.html. Aceasta se foloseste de 2 ori pe zi, dupa ce te speli pe fata, tamponezi cu un disc demachiant sau putina vata. :)

7 răspunsuri:
| parishiltonbia explică:

Imi pare rau, dar imi arat ca site-ul nu exista...

| Mariinaa a răspuns:

Daca e cel cu acid salicilic, te dai cu el doar cand ai un monstrulet rosu si mare, pentru ca daca te dai pe toata fata, sau la pete, ai sa sfarsesti cu arsuri minore, insa..semnificative! Ai grija, si succes!

| EvangelineLovin a răspuns:

Dai doar pe cos cand ai unul. daca vrei alternative naturale poti sa folosesti usturoi sau zeama de lamaie, doar pe cos si ar trebui sa il usuce imediat.

| M3lania a răspuns:

Daca este vorba despre Gelul de curatare pentru cosuri de la Avon http://www.avon-shop.ro/brosura-avon/curatare-pentru-cosuri-p-3180.html acesta se foloseste dimineata si seara. Te speli cu el pe fata in loc de sapun. Funda?;;)

| parishiltonbia explică (pentru M3lania):

Nu e asta...

| M3lania a răspuns (pentru parishiltonbia):

Atunci poti da tu un link cu acea crema, poate te pot ajutahee hee.

| M3lania a răspuns (pentru parishiltonbia):

Tu vorbesti despre lotiunea tonica de la Avon http://www.avon-shop.ro/......3181.html. Aceasta se foloseste de 2 ori pe zi, dupa ce te speli pe fata, tamponezi cu un disc demachiant sau putina vata. :)