| alexutzzzzzzzza a întrebat:

Cum se imbraca o rapperita? as vrea niste poze daca se poate. unde pot gasi blugi largi pentru fete in bucuresti?

8 răspunsuri:
| Roxy a răspuns:

Pai iti iei o pereche de jeansi cu talie mai joasa.si sa fie largi.eu imi mai iau jeansi de la baieti si ceva tricourile mai mulate cu tot felul de mesaje si pe deasupra un hanorac mai larg si shoes sau bascheti de aia inalti... eventual ceva baticuri sau bratari mai rapp...
Poti purta fullcap-uriwinking

| Kenny a răspuns:

@Kanabiss: Tu te auzi? x_X
@Alexutzzzzzza: Te imbraci cum vrei tu -_-'
Din intrebarea ta reseie doar ca esti o wannabe straight face Adica serios, daca asculti rap, trebuie neaparat sa te imbraci ca o rapperita? Sau sa injuri? Sau sa ai "mijcari de raper"?
Nu. Trebuie sa te imbraci cum vrei tu si sa te comporti cum simti.
Whatever, faci ce vrei. Inteleg ca vrei sa fii... la moda, mda.

| Kanabiss a răspuns:

Cauta haine in new yorker si app o raperitza trebuie sa fie cat mai shick adica *** batice prin cap cercei cu *** un vocabular mai obscen niste mijcari de raper intelegi uh nu Funda

| troller2103 a răspuns:

Ok

| Anonim2938 a răspuns:

Tricouri mulate roxy?:)) cred ca glumesti.si pantaloni ca talie joasa?:O poate vrei sa spui ca turu lasat:)) uite ceva in gen:
http://www.google.ro/......tp?/imgres
Mie imi plac la nebunie blugii astea:X:X

http://www.google.ro/......tp?/imgres

Un hanorac larg:
http://www.google.ro/......tp?/imgres

Bn.asta e de baiat.

daca mai ai nev de ceva trm mesaj p prv:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In bucuresti nu sh

| PufuleteCuCiocolataaa a răspuns:

Sincer,de ce nu vrei sa-ti lasi stilul propriu? Adica, nu stiu cum sa-ti explic.,, Cum se imbraca o rapperita?'' Nu conteaza.Imbraca-te cu vrei tu.Cum iti place tie.Eu,de exemplu, cunosc o fata care s-a facut rapperita doare pentru un baiat.Asculta muzica rap pentru a o placea baiatul acela.Mie una nu-mi plac persoanele astea.Fii cum vrei tu sa fii.Blugi largi gasesti peste tot.Am incercat doar sa-ti dau un sfat.