| Matt_1772 a întrebat:

Voi ce parere aveti despre fetele care se imbraca cu blugi mai largi(nu exagerat)? Am vazut ieri 3 fete prin oras cu niste blugi stramti aproape sa se rupa pe ele(de etnie rroma fiind). eram pe cale sa lesin, cat prost gust! si as alege o fata care se imbraca si cu blugi mai largi. Dar voi?happy

Răspuns Câştigător
| liongirl a răspuns:

Buna!`Eu folosesc blugii largi, dar nu evazati(am precizat pentru ca exista o diferenta destul de mare intre cele doua categorii). II folosesc decat vara, pentru ca sunt foarte comozi si nu se "lipesc" de mine.
Dar, sunt si o fata care poarta blugi stramti, deoarece am picioare frumos structurate si lucrate, asa ca mi le etalez prin blugii conici(cei stramti).
Bye!`:*

13 răspunsuri:
| lia a răspuns:

Daca ai specificat etnia, in mod evident nu blugii te-au deranjat.

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Eu ma simt mult mai comodă într'o pereche de jeansi puţin mai largi, dar gusturile fiecărei fete diferă.

| Ea12345 a răspuns:

Nici eu nu am blugi foarte stramti, pentru ca sunt cam incomozi:D
Nici largi, adica nu port asa ceva:
http://www.gds.ro/poze-gds/69613maxim.jpg
Dar nici asa cum ai zis tu.Am blugi de genul:
http://dgpm.arond.ro/......0carla.jpg

soothe
| soothe a răspuns:

Fiecare are dreptul sa se imbrace cum crede el. Asta seamana a capra vecinului. Ce te intereseaza cum se imbraca Popescu?

| Matt_1772 explică:

Nu ca as face discriminari dar am dat un simplu exemplu ca sa va dati seama despre ce vorbesc! Bine daca vrei tu, rozel, spun in general ca unei fete care nu arata bine si e mai grasutza nu ii sta bine cu blugi stramti.Eu nu vorbeam de femei gen angelina jolie sau megan fox ca nu arata bine in blugi stramti, din contra, dar decat sa nu poata sa se miste mai bine cu blugi mai largi.

| Matt_1772 explică:

Liongirl esti singura care nu mi-a sarit in cap, si ca de obicei dai explicatii bune.Normal...FUNDA!big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

MrRight, nu generaliza. Rromii n-au monopolul "prostului gust". Etnia n-are nicio legatura. Ma mira ca nu ai vazut pana acum si fete "frecventabile" care se imbraca cu blugi stramti ca eu sunt agresata vizual de aparitii de-astea in fiecare zi. De fapt nu blugii stramti ma deranjeaza ci fetele care tin mortis sa-i poarte chiar daca n-au morfologia adaptata...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie in general imi plac foarte mult blugii stramtii si evident imi sta foarte binelaughing
winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am o parere buna pentru ca le sta bine tu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super tare eu nu imi pre gasesc blugi stramti pentru ca sunt slaba si tanjesc dupa asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Supr mie imi plac pentru ca eu sunt slaba si nu imi gasesc asa blugi stramti asa cum vreau si tanjesc dupa experienta asta! tongue

| t_5002 a răspuns:

Gusturile nu se discutatongue. dar mai sunt unele fete carora le sta foarte bine cu blugi mai stramtitongue.nu-i asa?

| anna25 a răspuns:

Mey...:p eu sunt o fata mai slabuta si iubesc`sa pOrt blugi stramti chiar dca imi gaSesc greu :p pan`la urma asa este moda love strucksmughee hee Oricum orice fata se imbraca cum doreste si cum ii sta bine`kiss Nu'i nimiC gresit in a purta blugi mai largi happy