| pufyy a întrebat:

Cum se numesc acele "esarfe" de pus in par? ..cred ca nu se numesc esarfe pentru ca sunt mult mai sbutiri si nici bentite pentru ca putem sa le legam noi cum vrem. aveti vreo idee?

Răspuns Câştigător
| Aleeeexandra a răspuns:

Bentita-esarfa

| pufyy explică (pentru Aleeeexandra):

Da..asta este!
merci! :*

| pufyy explică (pentru Aleeeexandra):

Hei :*, uite am gasit acum laughing se numeste " Bandou " ..cauta si tu pe google dar sa scrii " Bandou pentru par".

7 răspunsuri:
| yuyubarbie19 a răspuns:

Bentite? Asa cum poarta Marian Nistor laughing?

| Amilik a răspuns:

Te referi cumva la bentitele elastice
https://www.google.com/......ps?/search 3

| pufyy explică (pentru Amilik):

Nu. ceva in genul asta http://missspecialr.blogspot.ro/2011/11/accessorize-your-hair.html insa mai subtiri

| Amilik a răspuns (pentru pufyy):

Se numesc tot esarfe.

| dreea90 a răspuns:

Batic? laughing
eu stiu ca poti sa iti faci coafuri si cu esarfe de alea mici si "fluide". happy