| Byutsa a întrebat:

Cum se numesc acele pe care se pun cerceii sau cam asa cevalaughing am nevoie urgent pentru cercei facuti din fimo dar nu stiu de unde sa iau si un set in magazine e scump si are doar o pereche pentru cercei

Răspuns Câştigător
| Antonia90 a răspuns:

Se numesc tortite.
Poti comanda da aici :
http://www.margele.net/shop-Accesorii%20bijuterii

2 răspunsuri:
| fustiteTUTU a răspuns:

Gasesti si la www.pasiunedemargele.ro

| ramonica1979 a răspuns:

Salut,
vreau sa te invit sa vizitezi blogul meu de bijuuri handmade, daca mai e vababil raspunsul, am cercei din fimo f ieftini si frumosi. Se pot lucra pe orice culoare si daca te pui cu alte prietene si comandati, transportul te ajunge pe la 2 lei. www.margele4u.blogspot.com
Id meu pentru contact ramonaignat@yahoo.com
Mersi mult.