| qwerty101010 a întrebat:

Cum se numesc cerceii aceia care practic sunt 2 in 1 iar unul il pui in gaura si celalalt se prinde mai sus dar fara sa ai gaura si sunt legati printr-un lant subtire. Si de unde as putea comanda o pereche de cercei asa? Dau fundita pentru raspunsuri corecte si link-uri de unnde sa-i comand. Multumesc anticipat >big grin

3 răspunsuri:
| Solanoo a răspuns:

Pircinguri se numesc si ai putea sa iti cumperi de la magazinele de unde iti iei de obicei bijuteri din metal si mai stiu eu (gablonturi). Bafta! Sper ca te-am ajutat!

| qwerty101010 explică (pentru Solanoo):

Si eu speram sa ma fi ajutat dar nu sad. Oricum iti multumesc. Intentia conteaza

| Solanoo a răspuns (pentru qwerty101010):

N-ai pentru ce! Incearca la sloanele care se ocupa de dat gauri si tot restul cu siguranta vei gasi acolo, mai poti incerca la magazinele cu accesorii de la hypermarketuri.winking