| superpissy40 a întrebat:

Cum se numeste acest tip de rochie? http://weheartit.com/entry/148744100 Are vreo denumire? As vrea sa ma uit la imagini la mai multe rochii de tipul acesta, dar nu stiu cum se numeste rochia. Funda :3

Răspuns Câştigător
| frostxtq a răspuns:

Buna,
Poate fi denumita si ca "rochie tutu", daca scrii aceasta denumire pe google iti apar foarte multe modele asemanatoase cu poza pe care ai pus-o tu.

2 răspunsuri:
| Neo12 a răspuns:

Dacă eşti din Bucureşti, găseşti câte vrei în IDM Basarab, dar nu în sezonul ăsta.

| Azazea a răspuns:

Short princess dress