| alexa2pytyk a întrebat:

Cum se numeste foaia aia alba, care se pune cand faci frenchiul?

Răspuns Câştigător
| Kasia a răspuns:

Nu stiu cum se numeste si raspunsul meu s-ar putea sa fie inutil insa pot sa iti spun ce folosesc eu pe post de"foaie alba": preturi.chestii din acelea micute cu lipici pe ele care se pun ca si preturi.le gasesti intr-o rola fooooarte mare la pret de 3-4 lei.sunt extrem de multe. ajung pentru o viata.laughing

1 răspuns:
| beautifulkiss a răspuns:

Buna nu au un nume specifichappyAbtibilduri sau benzi pentru manichiura frantuzeascahappy