| BogatasuDeKat a întrebat:

Cum se numeste aia alba cu castraveti murati care se pune in sandwichuri la fast-food?

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Maioneza cu usturoi.

| vali1985 a răspuns:

Maioneza se numeste.
Dar cel mai bine intreaba la fast food.

| Azµre a răspuns:

Te referi la tzatzicy? dar ceea ce e la fast food este maioneză cu usturoi!

| Bluebutterfly80 a răspuns (pentru Azµre):

De unde stii tu mai ce e ala tzatzici? tu cine mai esti? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
E maioneză cu usturoi.
Te pup!

| Bluebutterfly80 a răspuns:

Sos de maioneza?

| Weider a răspuns:

Shaormistilor!

| pLeX a răspuns:

Poate fi conopida laughing intreaba si u pe unu din bucatari cand iti prepara sandvisul...

| RoxKnkK a răspuns:

Se numeste maioneza

| InF3CT a răspuns:

Maioneza? varza? poate ti-au pus untura laughing)

| Maninwhite a răspuns:

Sos de tzatzici.E un sos grecesc facut din iaurt(sau smantana) castraveti murati, diferite verdeturi, sare si piper. Se foloseste in special la fast-food-uri. Funda?winking