| luga a întrebat:

Ce te pune sa faci la examenul de centura alba
>?

Răspuns Câştigător
| Nickname1890 a răspuns:

Daca specificai si la ce stil de arte martiale poate te ajuta cineva.

Din cate stiu centura alba se da in momentul in care intrii in sala, nu trebuie sa faci nimic pentru ea. primul examen pe care il dai e cel pentru centura galbena. La majoritatea stilurilor este asa.

4 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Bănuiesc că din ce aţi învăţat până la momentul examenului sau probei. Dacă specificai şi sportul era perfect!

| 3my098 a răspuns:

La ce sport?

| ady739 a răspuns:

Daca te referi la karate...eu am facut 6 ani. Daca dai pentru Kyu mai mare atunci eventual din ceva kata si niste combinatii poate.Succesbig grin