| G a întrebat:

Cum se poate da mai mult volum la par in crestetul capului? De preferat metode de uscare, coafare, nu sampoane. Am parul putin mai jos de barbie, filat.

2 răspunsuri:
| hubbelllllll a răspuns:

Poi tapeaza'l cu ajutorul unui piepten foarte des.
PASUL 1: Se ia o suvita de par din varful capului nu mai lata de 7 cm
PASUL 2: Parul se tapeaza doar la radacina pe o inaltime nu mai mare de 3 cm
PASUL 3: Se tapeaza fiecare suvita cu un piptene des sau o perie speciala
PASUL 4: Se finiseaza parul pe toata lungimea dar a nu i se lua din volumul obtinut. Se finiseaza cu o perie fina.

| ellastupidlove a răspuns:

Cu placa daca aihappy... Pulverizeaza la radacina fixativ apoi indreapta cu placa parul in sus nu in jos happy Eu asa fac :* Bafta big grin