| Ema1234 a întrebat:

Cum te ajuta jango jumps sa slabesti, si in cat timp?

3 răspunsuri:
| alex9911896 a răspuns:

Deci în primul rand e Kango Jumps. Te ajuta sa slăbești destul de mult și când nu mai slăbești dai jos din talie, acum depinde și de câti ani ai, și câte kg vrei sa dai jos, dar dacă vrei Kango, trebuie sa respecți mesele, și sa mânci multe fructe și apa peste 2 l pe zi, apoi sa nu bei apa înainte de mâncare și nici după, e sa știi dar asa am slăbit eu 30kg

| Ema1234 explică (pentru alex9911896):

Buna, Alex! Stiam ca se scrie"Kango ", insa tastatura m-a lasat la greu!

| andreeaxxl a răspuns:

In cateva luni, depinde ce greutate ai!