| Irina19 a întrebat:

Cum trebuie sa te mentii frumoasa?

Răspuns Câştigător
| ღβ3b3LuSa a răspuns:

Trebuie sa:
-mananci fructe si legume
-sa incerci sa te fardezi mai putin stii cum se zice ca imbatranesti, dar nu neaparat daca te demachezi seara, dar totusi...
-sa faci soprt(sa alergi prin parc de exemplu sau daca vrei sa te duci la sala)
-sa te bucuri de viata
-sa iti faci tratamente naturale
Si nu stiu ce sa mai zic dar incearca sa fii tot timpul cu zambetul pe buze si sa te simti bine.

3 răspunsuri:
| annna a răspuns:

Pai trebuie sa mananci sanatos, sa faci mult sport, sa razi...winking

| nobody5568hf a răspuns:

Pai frumoasa te poti mentine facand mult sport (pentru ati mentine silueta), sa incerci sa nu te machezi pentru ca ele iti pot provoca riduri si incearca cat mai mult posibil sa dormi pentru a fi odihnita!
Eu tias mai sugera ceea ce a spus annna, adica sa zambesti! Daca zambesti fata ta are alta lumina, mai frumoasa!
Sper ca ti-am fost de folos!
FUNDA*** plizzzzz! kisslove struck

| TormentOfSins a răspuns:

-Fructe, Legume si carne alba pui, peste
- Sa faci sport.
- Si sa eviti cat mai mult fardurile
- sa nu stai in fata pcului prea mult dauneaza sanatatii foarte mult
- sa fii optimista chiar daca totul e dezastru.