| DiannaDi a întrebat:

Cum vi se par fetele cu ochelari de vedere? Atrăgătoare? sau din contra?

Răspuns Câştigător
| Fabianaa a răspuns:

Nu le face sa arate cu nimic mai deosebit fata de alte fete dar ochelarii fac pe oricine, fie bărbat sau femeie, sa arate drăguț. Dacă cineva poarta ochelari nu îl face mai deștept sau alte povestii, vederea mai proasta nu are deaface cu iq-ul.

18 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Unele da, altele nu.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Daca ochelarii se potrivesc formei feței atunci da este atragatoare, o persoana cu ochelari pare mai intelectuală chiar daca nu este.

| RAY a răspuns:

Exista efectul ochelarilor, adică ești considerata mai smart și de încredere, și eu involuntar asa regăsesc fetele cu ochelari, nu uita ca a fost un trend pe ph.

| Drimmero a răspuns:

In functie de cum le sta lor cu ochelari imi pot face o parere daca sunt atragatoare sau nu, in general imi plac dar as prefera sa nu aiba probleme, pentru binele ei mai exact

| Zuzu1991 a răspuns:

Little Caprice poate sa isi puna ORICE FEL DE OCHELARI pana poimarti DIMINEATA, TOT mi se scoala cand o vad
cine e Little Caprice?!? GOOGLE IT tongue

| Superior a răspuns (pentru Zuzu1991):

Mi-ai dat naiba istoricul :C
Mie imi plac japonezele, dar unele. In japonia fetele fie sunt extrem de frumoase fie extrem de urate, nu exista cale de mijloc.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Zuzu1991):

E urâtă Little Caprice la față. Uite-o în poză nemachiată și nearanjată.
https://wiki.projecttopics.org/......00x800.jpg

| anonim_4396 a răspuns (pentru Zuzu1991):

Așa ca în poza de mai sus o vezi pe Little Caprice dimineața când te scoli lângă ea și spui - Ce urâtă e asta. Bine că eram beat aseară și nu am văzut-o bine cât de urâtă e că îmi murea sula.

| Zuzu1991 a răspuns (pentru anonim_4396):

Fiecare cu fetish-ul lui, si Cara Delevingne are niste poze nemachiata in care numai bine nu arata, nu inseamna ca nu mi-ar place SERIOS la o adica tongue

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Încă o întrebare care nu are sens.Fiindcă fiecare băiat are propriile preferințe, gusturi, dorințe când vine vorba de fete. Băiatul care te place cu adevărat, te va plăcea exact așa cum ești tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se par la fel ca și restul fetelor. Da, mie mi-ar plăcea sa am o iubita ce poarta ochelari și e mai rațională, eu sunt mai agresiv, și ne-am completa, adica m-ar calma o fata chill cu ochelari și smart.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai in filme si seriale si cultura mass media in general, ochelarii de vedere sunt caracteristici imaginii stereotipice de om desteapt sau tocilar.
Si, din pacate, unii oameni chiar isi fac astfel de impresii doar pentru ca cineva poarta ochelari, fara ca macar sa vorbeasca cu persoana respectiva.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ești în mare eroare - femeile cu ochelari de vedere frumoase NU au nici o legătură cu tocilarii cu ochelari.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor
Am vorbit de imaginea lor stereotipica si cum multi oameni le considera in mod nejustifucat, nu de cum sunt ele cu adevarat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte sexi și frumoase sunt cele cu ochelari.

| Andresso a răspuns:

Chioare.

| InYourPants a răspuns:

Au un aer mai superior unele

| aleee5262 a răspuns:

Depinde de cum arata fata si daca i se potrivesc, dar fetele cu ochelari in general is dragute