| anonim_4396 a întrebat:

Cum vi se par persoanele funky(colorate - stelute inimioare si altele)?

Răspuns Câştigător
| SufletAcadelicit a răspuns:

Mie mi se par super drăguţe, lipsite de inhibiţii, care luptă pentru visele lor, cărora nu le pasă de ce cred ceilalţi din jur despre ei. Şi care, de ce nu, văd lumea cu alţi ochi, văd o lume mai colorată.

3 răspunsuri:
| Nymphetamine a răspuns:

Enervant de colorate, enervant de energice, enervant de vorbarete.

| KaRy a răspuns:

Pline de viata,cu simtul umorului, dragute, cu capul in nori si vesele happy

| RyGoLeTa a răspuns:

Foarte dragute si vesele.