| ღDenyssaღ a întrebat:

O prietena de amea are atasat la id niste inimioare, buline si stelute colorate nu stiti cum sa imi pun si eu aceste caractere?

Răspuns Câştigător
| blackrose269 a răspuns:

Pai le poti lua de pe hi5'urile celorlati.Sunt multi cu astfel de nume. Uite cateva exemple : • ™ ☆ ♥ ღ ☠ º ϟ ڪے ◕. Funda? puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| blackrose269 a răspuns:

A si, daca vrei sa iti pui la id apesi pe tine in lista de mess, dai click la "Contact Details" si dai copy paste cu caracterele dorite.Succes!big grin

| ღDenyssaღ explică:

Merci foarte mult