| Kasia a întrebat:

Cum vi se pare samponul Elseve Arginine Resist? Il folosesc de ceva vreme pentru ca am vrut sa imi mai schimb samponu-foloseam de foarte mult timp Elseve 5 Repair.Da acum cand e pe terminate mi-a aparut matreata. Oare e din cauza samponului? Voi l-ati folosit?

Răspuns Câştigător
| Dhaaa a răspuns:

Buna! si eu am schimbat samponul cu elseve 5 repair, si sincer sunt multumita cel putin pentru tipul meu de par, firul este mai puternic, si i-a dat si drumul la crestere.cat despre matreata, nu am avut probleme. oricum iti dau un sfat nu folosii produse de la clear, distruge firul de par in profunzime si o sa ajungi sa ai o matura in cap in loc de par.

5 răspunsuri:
| BombonicaXD a răspuns:

Eu il folosesc de o luna, si da, prima oara cand l-am folosit mi-a aparut matreata, dar acum nu mai am (inainte foloseam Elseve Energy cu Citrus Cr).Mie una mi se pare ca parul se ingrasa mult mai tarziu si e mai puternic.

| Kasia explică (pentru BombonicaXD):

Da si mie mi se ingrasa mai tarziu.ms de raspuns.

| ingerashmyk a răspuns:

Odata ce iti scimbi samponul bineinteles ca matreata va aparea.

| Kasia explică (pentru ingerashmyk):

Da dar eu nu am avut matreata niciodata si mi-am mai schimbat samponul de-a lungul vietii.laughing.

| XxBLAK99Xx9 a răspuns:

Eu nu