| anonimbaby12 a întrebat:

Cum vi se pare samponul Jonson's Baby, nu doar pentru bebelusi, ci si pentru adulti? Ati folosit?

3 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Buna.
Eu l-am folosit cam acum 6-7 ani, era jonson's baby cu grau, dar mie mi-a ingrasat foarte tare parul, eu am parul in general gras, si banuiesc ca samponul era foarte bogat in minerale si mi-a ingrasat parul si mi-a facut matreata. Mi-am cumparat alt samponul si cu samponul vechi mi-am spalat cainele.
Deci depinde daca tie iti prieste, mie nu mi-a facut bine la par, si nu am mai cumparat de atunci.

| OoBunnyoO a răspuns:

Este ok, eu l-am folosit inainte sa ma vopsesc si mi se parea destul de bun.
Insa nu iti poti da seama cu siguranta pana cand nu il incerci. Fiecare persoana rectioneaza diferit la sampoane.

| Lorde92 a răspuns:

Da l-am folosit, nu a mai trebuit sa folosesc masca de par/balsam il facea moale fara alt produs.