| Papusika1Mika a întrebat:

Poti face paduchi de la samponul Jonson's baby?!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| a răspuns:

Hey! Normal ca NU poti face paduchi laughing de la samponul Jonson's Baby! Nu are cum! Acesta si Dalin sunt cele mai bune si mai recomandate sampoane pentru toate varstele! Scapi de matreata, de coji, impuritati, parul ramane moale, matasos si lucios! E cel mai bunhee hee! Eu una il folosesc (am 13 ani), si niciodata n-am avut astfel de probleme, sau vreo problema! E foarte eficienthee hee! Folosteste-l cu incredere! Sper ca ti-am fost de ajutor! Funda? Bafta kiss

| Papusika1Mika explică (pentru ):

Da, multumesc frumos pentru ajutor.
La fel si celorlalti! :*

| a răspuns (pentru Papusika1Mika):

Nu ai pentru ce sa-mi multumesti kiss. Pentru mine a fost o placere sa raspund kiss!

9 răspunsuri:
| LifeIsNotPerfect a răspuns:

Paduchii nu ii faci, ci ii iei. deci nu nu poti, + samponul Jonson's baby este de bebelusi si nu este atat de incarcat cu chimicale happy
Sper ca te-am ajutat

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da, toti copii sunt plini de paduchi si totusi este cel mai apreciat sampon

| Anonima264 a răspuns:

1.Nu!
2.Paduchii poti decat sa ii iei, sa ii faci nu poti!

| DedeeAndreea a răspuns:

Nu,Doamne fereste...Cum sa faci paduchi de la samponul Jonson's baby?! Cine ti-a bagat prostia asta in cap? Eu ma spal mereu cu el, si nu am patit nimic.

| Plolice a răspuns:

Nu stiu eu ma spal pe cap cu Jonson's baby de mult si inca nu am facut paduchi

| AlinaMaricescu a răspuns:

Normal ca nu, doar e un sampon.

Iti recomand totusi un sampon natural pe baza de ulei 100% pur din arbore de de ceai(tea tree oil) de la Thursday Plantation.

Samponul miroasa incredibil de bine si se simte diferenta dintre un sampon natural si un sampon chimic.

Chiar si dupa dus, la mine in baie inca miroasa a natura, de la sampon.
Pur si simplu m-am indragostit de acest sampon.

| adelina19 a răspuns:

Nuuu. clar nu. cine si-a batut joc in halul asta de tine? laughing