| asya a întrebat:

Cunosc baieti carora li se par scarboase fetele cu multe semne sau alunite! Eu ma confrunt cu aceasta problema, adica pe unul dintre picioare am vreo 20 de semne...de nu mai multe! si pe spate si piept am pete de la soare! Vi se pare scarbos? cum as putea scapa de ele?(macar de petele de la soare)

Răspuns Câştigător
| sergiu25bc a răspuns:

Stai sa ma vezi pe mine, cate alunite am pe corp, pun pariu ca o iei la fuga, desi se zice ca nu e bine sa lke numeri, eu cred ca am peste 100, nu le-am numarat, se zice ca cei ce au alunite au noroc.
O zi buna, se de ai timp sa treci in Bacau iti arat cate alunite am, am fost la piscina si lumea zice valeu ce dea alunite are baiatulhappy

6 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Mie (ca fata ) nu mi se pare scarbos. Stai calma, o stiu pe una care vroia sa-ti faca un semn, pe fata-o dungilita orizontala sub ochi- Zicea va vrea sa semene cu Van Damme laughing
Sau pe o fetita cca 9 ani, care are o dereglare hormonala, ii creste par pe spate. Iti dai seama, destul de trist.
Asa ca, never mind happy

| Flav a răspuns:

Mi se pare un mic defect. Ai putea sa apelezi la un dermatolog. Deeeh! Stiu! Toti recomanda rapid doctorul, dar daca e cea mai utila solutie, noi ne putem da doar cu parerea, medicul insa le poate rezolva.
Si ce daca li se par scarboase? Cauta baieti cu caracter si valoare, si daca ii vei gasi, vor aprecia la tine alte calitati precum sufletul, inima, comportamentul, frumusetea interioara, iar acele alunite nu vor reprezenta nimic.
Stai linistita. Altii trec prin mai rele, n-ai nimic. Si, by the way, succes la baieti. happy

| Notme a răspuns:

Nu e deloc scarbos! Uite eu am pe piciorul drept ditamai pata rosie, pe tot piciorul, urca si un pic pe spate.plus ca piciorul e mai gros decat stangul, asa ca nu iti fa tu probleme, pentru ca eu asa cum sunt am un prieten care ma iubeste enorm de mult si care ma incurajeaza sa port si pantaloni 3 sfert sau fustite.deci ceea ce ai tu nu e nici o problema! Daca ai invata sa te accepti asa cum esti o sa fie mult mai bine; daca baietii observa ca ai o"problema" o sa ajunga sa isi bate joc de tine, asa ca fii tare, cu caracter si pune-ti in valoare alte calitati! Succes.

| just4fun_8801 a răspuns:

Hmm nu vad nimic scarbos la o alunita sau la un semn... dar ma rog poate am imbatranit eu prea mult si nu mai sunt la curent cu "noile tendinte" laughing

| abis a răspuns:

"Cunosc baieti carora li se par scarboase fetele cu multe semne sau alunite" - baietii aia sunt cam idioti si nu merita sa-i bagi in seama. Chiar nu conteaza parerea lor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am un raspuns esti foarte nesimtit si prost fraiere