| Amandacjic a întrebat:

Daca alerg in fiecare dimineata cate o ora pot slabi 4 kg intr-o luna?

Răspuns Câştigător
| coldenisa a răspuns:

Desigur! Draga. Daca incepi sa alergi dela ora (exemplu) 7:00 pana la 8:10 desigur 2 pauze intre ore! daca alergi dela 7:00 pana la 7:10 nu cred ca poti slabi asa de usor.Fa sala. sau eu stiu Daca te-am ajutat cu ceva ma bucur! Noroc

3 răspunsuri:
| XatomisX a răspuns:

Mai mult de 4kg slabesti dar sa te tii happy

| JulyStorm a răspuns:

Daca manaci sanatos in timp ce faci asta, vei slabi cu siguranta chiar mai mult de 4 kg.

| pufy6646475 a răspuns:

Conteaza si ce mananci in timpul asta. Daca alergi o ora nu alerga spre fast-food.4 kg intr-o luna vei reusi sigur daca te ti de exercitii, sau te poti duce la sala.