| Anananaaaa a întrebat:

Pot slabi daca alerg cate o ora in fiecare dimineata?

9 răspunsuri:
| raluca0306 a răspuns:

Da,doar ca depinde si ce mananci peste zi.

| mona a răspuns:

Vei slabi, rezultate mai pe masura vei avea daca incerci sa alergi si seara

suntserios
| suntserios a răspuns:

Atat timp cat tii si o dieta, poti slabi

| lpavel a răspuns:

Da! Numai sa faci economie si cu mancarea! happy

| AtateaConditii a răspuns:

Suge o lamaie cu zahar in fiecare zi.

Răspuns utilizator avertizat
| crystygye a răspuns:

Este suficient 30de minute de cardio zilnic.Ca faci alergari, inot, urcari de scari, etc...nu conteaza.Cat timp timp de 30min pe zi ai bpm intre 130-160 e ok.
Dar totul sta in dieta, nu in cardio.Cardio te ajuta doar in consumarea caloriilor.

Trebuie sa iti pui dieta la punct.Vezi cate calorii ai nevoie zilnic ca sa slabesti (sunt calculatoare pe google) si fa-ti o dieta in functie de acele calorii.

| KimEunJung a răspuns:

Depinde. Trebuie sa ai si o alimentatie sanatoasa. trebuie sa mananci putin si des.

| 12102000alina a răspuns:

Da. daca vei alerga cite 3 seara va fi mai bine