| Lorry_4731 a întrebat:

Daca alerg seara are acelasi efect ca si dimineata? adica slabesc si fac mushki?

Răspuns Câştigător
| Francesca17 a răspuns:

Buna!
Pentru a face mushki trebuie sa faci abdomene. Atentie: Sa te duci la sala este obtional este mai bine sa faci multe abdomene si alte exercitii!
Iar cel mai bine este sa alergi dimineata, inainte de a manca micul dejun! Vei Elimina grasimea si astfel vei slabi! Poti alerga si dupa ce mananci ca sa elimini grasimea, caloriile care le-ai acumulat dupa micul dejun!
Doctorul de familie i-a spus sta matusei mele!
Ma bucur ca te-am ajutat!
Funda puppy dog eyes?

3 răspunsuri:
| PinkPanther a răspuns:

Din cate stiu eu da, cica dimineata ar fi recomandat, dar daca nu poti atunci e foarte ok si seara.

| queerkulture a răspuns:

Dacă alergi dimineața, înainte să mănânci, o să slăbești pentru că elimini grăsimea depusă pe țesuturi. Dacă alergi după ce mănânci (nu contează la ce oră), o să elimini caloriile pe care le-ai acumulat după masă.

| LyOoOn a răspuns:

Daca vrei sa faci muscki du-te la sala si numai alerga ca prostu` si fa abdomene si flotari seara eu asa facbig grin