| Zozolika a întrebat:

Sall TPU, cand eram mica cam intre 1-7 ani, aveam parul buclat, dar acum mi s. a indreptat, m.am tuns si am avut breton apoi, cand bretonul a crescut la lungimea parului, s. a facut buclat, si arata oribil, cum pot sa imi fac si parul dupa breton buclat permanent ca si bretonul?

Răspuns Câştigător
| monstereye a răspuns:

Cu place dar ai grija cum setezi temperatura ca s-ar putea sa iti arzi parul apoi date cu fixativ si da temperatura mai mica la placa, iar cand faci baie iti recomand sa te dai cu masca de par de la avon ca sa nu se deterioreze si date in fiecare seara cu placa si fixativ cum ti-am zis

2 răspunsuri:
| valahu a răspuns:

Aici sau la pachet? happy

| Zozolika explică (pentru valahu):

Ce aici sau la pachet?