| muffinfactory a întrebat:

Daca am parul saten inchis si vreau sa imi fac suvite o nuanta putin mai deschisa (tot un saten) imi va prinde vopseaua fara sa fie nevoie de decolorare?

4 răspunsuri:
| alexandrualind a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai nevoie de deculoare, iti spun din propria experienta dar nu iti vor iesi exact cum arata pe vopsea...
Sper ca ti-am fost de ajutor!
FUNDA!

| LenoreVoldaren a răspuns:

Nu. Am încercat eu și nu se vede absolut nimic. Ori îți decolorezi șuvița respectivă ori folosești vopsea cu efect decolorant.

| Coquina2 a răspuns:

Logic ca-ti va prinde.
te decolorezi cand vrei o culoare mai aprinsa, si total diferita fata de nuanta ta de par, gen rosu, verde, albastru, etc.