| adela_5527 a întrebat:

Daca am parul spicuit cam cat imi creste parul intr-o luna?

5 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

In mod normal parul creste 1 cm pe luna

| princess a răspuns:

Spicuit sau nu parul creste in medie de 1 cm pe luna!big grin

| s3xy0girl20 a răspuns:

Daca il ai despicat la varfuri ar rebui sati tai varfurile 2 sau 3 cm creste mai repede asa am auzit

| opacatoasa a răspuns:

Spicuit? Daca te referi ca e despicat, o sa se tot rupa varfurile... te sfatuiesc sa ti le tunzi. Intr-o luna parul creste cam 1-2 cm... De crescut creste, dar rupandu-ti-se varfurile, ramai cam la aceeasi lungime. funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parul, indiferent ca are sau nu varfuri despicate, creste in jur de 2 cm pe luna(poate creste 1, 2 sau chiar 3, in functie de fiecare persoana in parte).