| PinkSugar a întrebat:

Cam cat creste parul in o luna?

8 răspunsuri:
| pantofipantofi a răspuns:

1 cm

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Al meu a crescut cam in 6 ani.dar acum e plin de pere.

| PanaceuUniversal a răspuns:

Depinde cat de lung e. intre 2 - 4 cm

| StephyMonster a răspuns:

In fiecare luna parul creste cate 1 cm.[un centimetru]..adica 1 cm pe luna

| 1DPinkpOint a răspuns:

depinde de fiecare. sunt oameni la care le cresc foarte repede (ex:eu.laughing).dar in medie cam 1-2 centimetri pe luna! happy

| Cristina98A a răspuns:

1,25 cm intr-o luna

| LeX_6839 a răspuns:

Cam 1-2 cm :d funda big grin

| Clau987 a răspuns:

Depinde foarte mult de metabolismul tau deoarece sunt persoane care vitaminele care trebuiesc sa mearga in corp, merg in par, unchii, etc.La care poate sa creasca:foarte repede, repede, incet si foarte incet.
In concluzie depinde de organismul tau! Sper ca ti-am fost de ajutor!