| bibbiii a întrebat:

Cat creste parul pe luna? FUNDA :*

Răspuns Câştigător
| Sara2 a răspuns:

1 cm

11 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

1-2 cm. Incearca uleiul de ricin
http://www.sfatulmedicului.ro/......ricin_9160

| ombladon a răspuns:

Mergi acolo si vezi rolling on the floor

| Expertul a răspuns:

Depinde dupa fiecare om cum ii creste parul. Unora le creste 2-3 cm in 2 saptamani, altora in 1 saptamana dupa fiecare om. Poti sa te duci la coafor si sa-ti faci coafuri noi, moderne, astfel incat sa arati bine. Daca ai o problema cu parul (nu-ti creste) poti sa te duci la farmacie sa-ti cumperi sampon de urzica si o sa-ti creasca repede parul si nu o sa-ti mai cada.Nu stie nimeni cat de mult iti creste parul, fiecarei persoane ii creste parul diferit, poti afla TU cat iti creste pe o perioada de timp tot ce trebuie sa faci este sa te tunzi putin din varfuri la coafor si astepti 1-2 saptamani sa vezi cat a crescut.

| Λndrei a răspuns:

Depinde cat de tare tragi de el.
winking

| Nothinglikeus a răspuns:

Eu am citit editia veche din Corpul Uman unde spunea ca parul creste 2 - 3 cm pe luna.

| noname789 a răspuns:

Depinde daca ai varfurile roase iti creste destul de incet...dar daca mergi regulat la coafor si iti ti din varfuri iti creste destull de repede

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doctorii au zis ca la majoritatea creste 1, 5cm pe luna

| alexandruth a răspuns:

12 mm te asigur.

| GabitaBm a răspuns:

Putin. 2-3 cm zic eu
acum depinde, este la cine i creste si mai repede si mai multtonguemai bogat adica

| BME a răspuns:

Daca ai parul sanatos si mergi des la coafor sa-ti tai din varfuri creste 2 3 cm. daca e ff pascut cel mult 1 cmhappy (verisoara mea e experta}

| Geok_Cupi_1998 a răspuns:

5.7 cm p luna :#