| ioniiiiiM a întrebat:

Cam cat creste parul intr-o luna?

Răspuns Câştigător
| ConstiintaTa a răspuns:

Uite aici mai multe detalii:

http://www.tpu.ro/beauty/cam-cat-creste-parul-pe-an/

Sper ca te-am ajutat... daca doreti mai multe detalii despre cresterea/rapida/ a parului poti sa vezi aici cateva informatii:

http://www.divahair.ro/......ai_repede!
A si am uitat sa mentionez...aceste informatii sunt de pe site-ul divahair.ro(stiu ca stiai;)) ) iar acest site pe mine m-a ajutat sa imi fac foarte multe coafuri de toate felurile!

5 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Mie cam 1-2cm

| Nicoleta a răspuns:

Parul creste cam 1, 2 cm /luna dar nu la toti

| Oxanna a răspuns:

Din cate stiu eu inre 1 cm si 1. 5

| flory13 a răspuns:

Parul creste aproximativ, cam un centimentru pe luna. Dar depinde, daca de exemplu, esti genul de persoana care ii creste parul foarte repede poate sa creasca si 2-3 cm pe luna.
Oricum trebuie sa ai rabdare.
Sper ca ti-am fost de ajutor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1 centimetru