| Laly_4113 a întrebat:

Cam cat creste parul intr-o luna?

Răspuns Câştigător
| Baiaaanca a răspuns:

Parul creste cam 1, 2 cm pe luna dar nu la toti, ci la aceia care au un par sanatos si care au si grija de el folosind nu un sampon scump sau de firma, ci samponul nostru romanesc de plante, de urzica de care lumea habar nu are cat e de bun.

15 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Foarte putin! Parul creste cam 2 cm pe an!

| Live.Laugh.Love a răspuns:

0, 000001 cmwinking

| dot a răspuns:

In medie 1cm
difera de la persoana la persoana... mie personal, 2cm (sunt o norocoasa) big grin

| Turquoise a răspuns:

Pe timp de iarna 1 cm si vara 1. 5 cm, dar nu cred ca este la fel la toata lumea.

| Just Kiddin' a răspuns:

Intre 1 si 3cm/luna (eu asa stiu)

| drumurile a răspuns:

Teoretic 1 cm, dar practic creste mai mult (vreo 1, 5 cm).

| kayla a răspuns:

Aproximativ 1, 25 centimetri

| Bi.Dam a răspuns:

Mie cel putin imi creste foarte repede. Mi-am tuns ieri din par cam 10 cm, si intr-o luna se face la locwinking

| bxr20 a răspuns:

Depinde de la om la om. Intr-o luna parul creste aproximativ 5cm.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca la fiecare om creste diferit.

Alte răspunsuri
| alesone18520 a răspuns:

Numara singura cati intr-o zi creste un milimetru calculeaza cam vreo 2 cm

| Pati_8648 a răspuns:

1 sau 2 cm pe luna, dar poti folosi un sampon care sa regenereze firul de par si sa nu se mai rupa.

| tinkerbell2293 a răspuns:

Au trecut cam 5 luni de cand m-am vopsit ...si mi-a crescut cam 5 cm ...deci cam 1 cm pe luna happy

| alexa4u a răspuns:

Mie una imi creste foarte greu parul, desi-am folosit diferite produse pentru cresterea si regenerarea lui, nu au dat cine stie ce rezultate. Podoaba capilara este cea mai de pret bijuterie a femeiei. De mica mi-am dorit sa am un par lung si drept! Dar totodata ma incapataneam sa imi tund varfurile arse Si uite asa nu mi-a mai crescut mai deloc. Acum am fost si mi-am tuns varfurile arse, sper sa creasca mult mai repede. Am sa-l tin si prins toata vacanta.Bafta si voua!