| BiancaDenisa a întrebat:

Daca am suparat o fata(colega si prietena) ar fi frumos sa ii dau un lantisor cu initiala ei? sunt tot fata si eu...sau daca nu ce as putea sa ii ofer cand ii cer scuze?(suntem din aceiasi scoala, clase diferite)mersi anticipat

5 răspunsuri:
| Larisz a răspuns:

E buna ideea ta cu lantisorul, este foarte frumoasa

| waitingforthesunset a răspuns:

Îi poţi dărui o poza cu voi şi o felicitare prin care să inţeleagă ca iţi pare rău pentru ce ai făcut si că nu te simţi bine când ştii că ea e suparată sau ii poţi da un sms/bilet/mesaj pe mess prin care sa-i spui ceea ce simţi. Dacă e hotaraşti sa-i dai lanţişorul nu uita să-ţi ceri şi iertare!

| SebYkSeby a răspuns:

Draga Bianca,
Acum depinde si de ce e suparata pe tine... Daca e ceva grav poti sa ii dai lantisorul, daca e ceva care se poate trece usor cu vederea, niste scuze ar fi de ajuns!

| BiancaDenisa explică (pentru SebYkSeby):

Pai s-a suparat pe mine pentru. ca m-am bagat intre ea si o prietena...asa am inteles de la fata cealalta(tot o prietena de-a mea)
deci, ce sa fac? si scuzele cum sa i le ce? fata in fata? pe mess. oricum mi-e jena in ambele cazuri dar totusi trebuie sa o fac, nu vreau sa o pierd pentru. totdeauna

| SebYkSeby a răspuns (pentru BiancaDenisa):

Spune-i in fata e mai bine!