| Me4eveRr a întrebat:

Daca aplici crema depigmentanta doar in zona unde ai pete(pistrui) si nu fix pe pata, ti se decoloreaza si zona unde nu ai pete?

Răspuns Câştigător
| laura23 a răspuns:

Nu se intqmpla nimic rau, si eu folosesc o astfel de crema si nu de fiecare data pot sa dau direct pe pata, mai curge si in zonele fara probleme, insa nu se intampla absolut nimic, poti sta linistita

| Me4eveRr explică (pentru laura23):

Dar nu ma refer ca dau din greseala,crema pe care o folosesc nu intra in piele nici dupa o seara intreaga,trebuie masata pentru a intra in piele, deci nu are nimic, nu? Nu se decoloreaza si restul fetei unde nu am pistrui, o intrebare, ce crema folosesti? da rezultate?

| Me4eveRr explică (pentru laura23):

Dar nu dau din greseala,crema pe care o folosesc intra greu in piele daca nu e masata, asa cum scrie si pe cutie, deci nu se decoloreaza si partea unde nu am pistrui, nu? De curiozitate, ce crema folosesti? Da rezultate?