| roxanakm a întrebat:

Va rog sa ma ajutati...eu am pistrui dar nu exagerati numa pe obrajiori is bruneta cu ochii.verzi si numi plac pistrui, si mi-am luat din farmacie crema Farmec care scrie pe ea :Crema pentru pete, pistrui si albirea tenului.Ieri mi l.am luat si m-am dat cu el ieri de 2 ori azi de ori si tot asa 6 saptamani. spune ca decoloreaza petele existente etc. ce ziceti ma ajuta sa scap de ei? va multumesc!

2 răspunsuri:
| Gabitaalbu a răspuns:

Pai nu poti fi sigura de efectul ei.
Pana la urma toti trebuie sa avem cate un defect altfel toti am fi plini de perfectiune.Si pistruii nu sunt un defect :*

Baftaa>D

| roxanakm explică:

Tot asa 6 saptamani trebuie