| dark1angel a întrebat:

Daca comand o bluza de pe miniprix mai trebuie sa platesc vreo taxa, cv in afara de bluza? Ati mai comandat de pe acest site? E serios?

Răspuns Câştigător
| Cristiana_5185 a răspuns:

Platesti transportul. E serios, dar putea fi si mai serios.Eu am comandat de cateva ori, dar nu mi-au venit toate produsele pe motiv ca nu mai aveau in stoc, dar pe site nu era niciun avertisment care sa-mi spuna acest lucru.Marimile sunt putin ciudate, de obicei sunt mai mari decat normal, iar materialele nu sunt tot timpul ca in descriere.

2 răspunsuri:
| VladimirPutin a răspuns:

Platești și transportu

| dark1angel explică:

Si cat e transportul? ca nu gasesc pe site.