| pagliaci a întrebat:

Daca e vorba doar despre sanatate, de ce femeile grase sunt mai judecate decat barbatii grasi?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu le sta bine cu greutate ala poate sa fie un motiv

| RAY a răspuns:

Si pentru barbati grasi e nasol rau in Romania, in straintate nu se uita nimeni la tine, fiecare e in lumea lui

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Pentru că ei nu poartă colanți.

| oz_1736 a răspuns:

Pentru ca ele se bârfesc intre ele.

| SEMIHA a răspuns:

Pentru că toată lumea sau cel puțin bărbații, au impresia că femeia este sau trebuie să fie perfectă. De la unghii, epilare, greutate, îmbrăcăminte etc. Absolut tot! Pe bărbații grași cu burtă, unul mai chel sau mai puțin, aranajați sau nu, pe ei nu îi vede nimeni! Însă femeia, nu cumva să aibă câteva kg în plus! Nu cumva să îi stea rău părul! Poate că a născut și e normal să mai iei în greutate. Poate că stresul în viața de mamă, de familie sau poate alte probleme de sănătate dau peste cap glandele. Poate că ele se dedică altor lucruri și nu pierd tot timpul prin saloane. Însă oamenii judecă. Mai ales cum o fac femeile între ele, din păcate, e cel mai nasol.